fbpx

O nas

Eksperci Finansowi Września

Jeżeli oczekujesz profesjonalnej obsługi i usługi na najwyższym poziome to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie jest gwarancją obszernej wiedzy, rzetelności i odpowiedzialności za finanse klienta. Jesteśmy skuteczni i staramy się kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów. Największą nagrodą są dla nas: dobra opinia wśród klientów i kolejne rekomendacje.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i bezpieczeniowych. Misją LENDI jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań. Działamy etycznie. Nasze relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi są podstawą działania naszej firmy. Stosujemy się do standardów etycznych, które wdrażamy w naszej codziennej działalności biznesowej. Firma od samego początku swoją biznesową działalność opiera przede wszystkim na takich wartościach, jak profesjonalizm, zaufanie, wysoka jakość obsługi. Firma od początku budowana była z udziałem kapitału prywatnego.

Nasze cechy

 

Fachowość: 100%
Skuteczność: 95%
Elastyczność: 95%
Zaufanie: 100%
Doświadczenie: 100%

Opinie Naszych Klientów …

 • “Dla mnie pozytywne jest to, że poprzez kontakt z doradcami, nie muszę odwiedzać banków aby wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową”
  PatrycjaPatrycjaPatrycja
 • “Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemu. Zaskoczyło mnie przygotowanie merytoryczne pracowników. Świetne porady. Polecam.”
  Dariusz P.Dariusz P.Dariusz P.
 • “Jestem pełen uznania za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy oddziału. Mam nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie kontynuowana.”
  Adam P.Adam P.Adam P.
 • “Szczerze polecam – Pani Dorota bardzo pomogła przy uzyskaniu kredytu. Wszystko wyjaśnione od A do Z. Dziękuję.”
  Jacek S.Jacek S.Jacek S.
 • “Profesjonalna pomoc w tematach kredytów hipotecznych. Polecam!”
  Daria K.Daria K.Daria K.

LENDI Eksperci Finansowi

LENDI Eksperci Finansowi to niezależna firma pośrednictwa finansowego. Eksperci pomagają w wyborze produktów kredytowych i ubezpieczeniowych.