fbpx

O nas

Eksperci Finansowi Września

Jeżeli oczekujesz profesjonalnej obsługi i usługi na najwyższym poziome to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie jest gwarancją obszernej wiedzy, rzetelności i odpowiedzialności za finanse klienta. Jesteśmy skuteczni i staramy się kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów. Największą nagrodą są dla nas: dobra opinia wśród klientów i kolejne rekomendacje.

Dlaczego My?

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych. Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.
Działamy etycznie. Nasze relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi są podstawą działania naszej firmy. Stosujemy się do standardów etycznych, które wdrażamy w naszej codziennej działalności biznesowej.
Firma od samego początku swoją biznesową działalność opiera przede wszystkim na takich wartościach, jak profesjonalizm, zaufanie, wysoka jakość obsługi. Wartości te zostały zawarte już na samy początku konstruowania przedsiębiorstwa, bowiem pochodząca z języka łacińskiego nazwa „notus” oznacza „przyjazny”, „zaufany”. Firma od początku budowana była z udziałem kapitału prywatnego.

Nasze cechy

Fachowość: 100%
Skuteczność: 95%
Elastyczność: 95%
Zaufanie: 100%
Doświadczenie: 100%

Opinie Naszych Klientów …

 • “Jestem pełen uznania za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy oddziału. Mam nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie kontynuowana.”
  Adam P.Adam P.Adam P.
 • “Dla mnie pozytywne jest to, że poprzez kontakt z doradcami, nie muszę odwiedzać banków aby wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową”
  PatrycjaPatrycjaPatrycja
 • “Szczerze polecam – Pani Dorota bardzo pomogła przy uzyskaniu kredytu. Wszystko wyjaśnione od A do Z. Dziękuję.”
  Jacek S.Jacek S.Jacek S.
 • “Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemu. Zaskoczyło mnie przygotowanie merytoryczne pracowników. Świetne porady. Polecam NOTUS Finanse.”
  Dariusz P.Dariusz P.Dariusz P.
 • “Profesjonalna pomoc w tematach kredytów hipotecznych. Polecam!”
  Daria K.Daria K.Daria K.

NOTUS Eksperci Finansowi

NOTUS Eksperci Finansowi to niezależna firma pośrednictwa finansowego. Eksperci pomagają w wyborze produktów kredytowych i ubezpieczeniowych.