Oferta bankowa

oferta bankowa

Kredyt hipoteczny

Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego postrzegana jest niejednokrotnie jako trudna i obarczona wieloma niewiadomymi. Droga do jego uzyskania kojarzy się z szeregiem niezrozumiałych formalności. Z naszej praktyki wiemy jednak, że przy zachowaniu odpowiednich warunków, kredyt hipoteczny to często bezpieczna droga do realizacji marzeń o nowym domu czy mieszkaniu lub sposób na sfinansowanie zyskownej inwestycji. Nasza wiedza i znajomość rynku są do Państwa dyspozycji. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych celów i możliwości finansowych.

Kredyt konsolidacyjny

Comiesięczne raty licznych kredytów o zróżnicowanym oprocentowaniu generują dodatkowe koszty związane z obsługą spłaty oraz powodują bałagan w dokumentacji. Spłacając kilka kredytów łatwo pogubić się w zadłużeniach. Polecamy ich uporządkowanie, w czym pomaga kredyt konsolidacyjny. Jedna stała rata każdego miesiąca to rozwiązanie niezwykle wygodne. Doradzamy Państwu, jak wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny, idealnie dostosowany do Waszych potrzeb.

Kredyt inwestycyjny

W naszej ofercie posiadamy również kredyt inwestycyjny, niezbędny każdej firmie pragnącej bez przerwy realizować kolejne projekty. Dostosowując kredyt inwestycyjny do Państwa potrzeb, wybierzemy najlepszą ofertę spośród kilkudziesięciu naszych propozycji. Zadbamy, aby oprocentowanie, wysokość oraz liczba rat kredytu były dla Państwa maksymalnie komfortowe.

Kredyt gotówkowy dla firm

Zastrzyk gotówki przydaje się nie tylko ze względu na inwestycje. Kredyt gotówkowy dla firm okazuje się niezbędny dla przeprowadzenia remontu obiektów firmowych, utrzymania produkcji, czy opłacenia faktur. Pomagamy Państwu znaleźć optymalną ofertę kredytową oraz określić, czy w danej sytuacji jego zaciągnięcie to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Kredyt dla firm

Rozsądnie zaciągane kredyty dla firm umożliwiają rozwój i stałe zwiększanie zysków. Jednak wybór nieodpowiednich ofert oraz przesadne zadłużanie mogą wywołać wręcz przeciwny efekt. Wspieramy Państwa w zakresie dostosowania propozycji kredytowych do potrzeb oraz określenia optymalnych wysokości kredytów.

Zapraszamy do kontaktu

Eksperci Finansowi Września

ul. Warszawska 5/2
62-300 Września

tel.: 533 303 282 | robert.zawodny@notusfinanse.pl