Doradca ubezpieczeniowy

ubezpieczenia

Ubezpieczenia to niezbędna droga do uzyskania poczucia bezpieczeństwa. Rozmaite rodzaje ubezpieczeń – na życie, samochód, od nieszczęśliwych wypadków, czy też podróżne – gwarantują uzyskanie pomocy praktycznej i finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Jednak duża liczba ofert ubezpieczeniowych, ich zróżnicowanie i zawiłość znacząco utrudniają wybór tej najlepszej. Nasz doradca ubezpieczeniowy pomoże Państwu znaleźć atrakcyjną propozycję dostosowaną do Waszych potrzeb.

Dziesiątki ofert w jednym miejscu

Decydując się na nasze usługi, uzyskują Państwo dostęp do zróżnicowanych ofert rozmaitych ubezpieczycieli. Zgromadzenie ich wszystkich w jednym miejscu znacząco przyspiesza znalezienie najlepszego ubezpieczenia. Nie do przecenienia jest również pomoc fachowca, który znajduje ofertę najlepiej dopasowaną do wymagań klienta, uwzględniając m.in. jego zasoby finansowe, czy też zapotrzebowanie na usługi dodatkowe dołączone do ubezpieczenia.

Na życzenie klienta doradca ubezpieczeniowy może zasugerować optymalną wysokość składki przy danej wysokości zarobków i określonym prawdopodobieństwie nieszczęśliwego zdarzenia.

Przejrzyste oferty ubezpieczeniowe

Korzystając z naszego wsparcia, otrzymują Państwo gwarancję poznania pełnych kosztów ubezpieczenia. Doświadczony doradca ubezpieczeniowy bez trudu wychwytuje nieścisłości w ofertach ubezpieczycieli, w mgnieniu oka odnajdując ukryte koszty. Wszelkie oferty, które Państwu przedstawiamy, są dokładnie przeanalizowane, dzięki czemu znają Państwo realne koszty i korzyści ubezpieczenia.

Decyzja należy do Państwa

Poznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań służy spotkanie z naszym doradcą ubezpieczeniowym. Ekspert przeprowadza rozmowę, a następnie znajduje najciekawsze, indywidualnie dopasowane oferty. Przedstawia Państwu ich wady i zalety oraz wskazuje, które propozycje jego zdaniem są najlepsze. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Państwa. To Wy decydujecie, czy warunki umowy są odpowiednie, czy też poszukiwania idealnej oferty należy rozpocząć od początku.

Zapraszamy do kontaktu

Eksperci Finansowi Września

ul. Warszawska 5/2
62-300 Września

tel.: 533 303 282 | robert.zawodny@notusfinanse.pl